Vývoj aplikací

Firemní sítě
Prodej a servis PC
Vývoj aplikací

Vývoj aplikací

Vyvíjíme aplikace pro platformu Windows, Linux a Android. Zakázkově realizujeme software pro menší a střendí firmy. Vždy hledáme takové řešení, které je pro zákazníka efektivní, a přitom zbytečně nezatíží jeho rozpočet. Pokud tedy potřebujete software na míru, tak nás prosím oslovte. Věříme, že budete spokojeni.Evidence zakázek

Systém zakázek je řešený serverovým webovým způsobem, uživatel tak přistupuje do systému pomocí internetového prohlížeče. Tento model zpřístupňuje systém i mimo firmu, umožní tak práci z domu nebo na cestách. Vkládaná data se ukládají do databáze, přílohy pak na síťové úložiště. Systém zakázek je tak přímo provázán s firemním serverem, který pak nabízí další funkce jako např. automatického zálohování.

Číst dál: Evidence zakázek

Project itinerary

Chcete mít přehled, jak dlouho trvala výroba konkrétní zakázky, kolik času trvali jednotlivé procesní operace nebo jak dlouho na zakázce strávili konkrétní zaměstnanci? Poté oceníte náš produkt "Project itinerary". Jednoduchým a přehledným způsobem získáte komplexní přehled nad výrobním procesem vašich projektů. Systém je navržen tak, aby co nejméně zatěžoval zaměstnance, ale naopak Vám přinesl potřebná data pro optimalizaci výrobních procesů.

Číst dál: Project itinerary

V-SHOP e-commerce

Ekonomická krize se promítá do většiny odvětví. Nicméně existuje jedno odvětví,
které si zachovává svůj stabilní růst. Jedná se o "internetový prodej". Kvalifikovaný
odhad mluví o obratu cca. 40 miliard Kč ročně.
Nabídnout své zboží touto formou je tak šancí i pro Vás.

Číst dál: V-SHOP e-commerce